Jak dekorować wnętrze pokoju dziecięcego? – .com

Please turn on javascript in your browser for the maximum experience!

Your browser is out of date!This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!Try

or !

Jak dekorować wnętrze pokoju dziecięcego?

Zastanawiając się nad tym, jakie dodatki powinny trafić do pokoju dziecka często zapominamy o kwestii, która powinna mieć dla nas wyjątkowo duże znaczenie. Staramy się wybrać je po starannej analizie i długim namyśle, a jednocześnie nie bierzemy pod uwagę zdania dziecka. Warto zatem nie tylko liczyć na jego sugestie, ale również wprowadzać je w życie, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby je odrobinę oszlifować. Jeśli zatem córka interesuje się baletem, w pokoju może pojawić się drążek albo fototapeta z baleriną. Naklejki naścienne cieszą się zresztą dużą popularnością. Nie są drogie, a jednocześnie pomagają w przeobrażenie pokoju w miejsce, w którym dziecko może realizować swoje pasje. Jeśli w centrum naszego zainteresowania znajduje się pokój dla dziewczynki, ciekawym rozwiązaniem są kwiatki lub serduszka.

Pokój dziecka powinien być przytulny, nie zapominajmy jednak, że jednym z jego największych atutów jest też funkcjonalność. Już choćby z tego powodu nie powinniśmy zapominać o roli, jaką odgrywa w nim oświetlenie. Na pierwszy plan wysuwa się jego moc. Dziecko z pewnością nie dostrzeże w porę zagrożenia, przy słabym świetle może zaś poważnie zepsuć sobie wzrok. Idealnym rozwiązaniem wydaje się w tym kontekście strefowe rozmieszczenie światła, warto więc zastanowić się już choćby z oryginalną lampą połączoną z projektorem. To modne rozwiązanie jest dostępne w wielu wersjach, możemy zatem liczyć zarówno na te, które przedstawiają postaci z bajek, jak i na te, które mają motyw kwiatowy. Nie można zapominać i o tym, że są to rozwiązania zróżnicowane kolorystyczne, dziecko może więc wybrać kolor, który najbardziej lubi. Pozwalając dziecku na udział w wystroju wnętrza jego pokoju sprawiamy, że czuje się w nim ono bardziej komfortowo.

© .com. .

Strona główna Jak urządzić pokój dziecka? – Poradnik

Meble dla dzieci

Wybierz stronę

Partner strategiczny

Szeroki wybór krzeseł i foteli dla dzieci  w sklepie e-krzeslo.pl

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!