دانلود برنامه فالووبازار؛ افزایش فالوور، لایک و ویو اینستاگرام – Folowbazar 1.0

اینستافالو؛ افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

اینستافالو یک برنامه کاملا رایگان است که به شما امکان افزایش رایگان فالوور اینستاگرام را می دهد. تمامی فالوورها کاملا ایرانی و افراد واقعی و فعال هستند. این برنامه نسبت به برنامه های مشابه بسیار سریعتر و مناسب تر است. همین الان اینستافالو را رایگان دریافت، نصب و نامحدود استفاده کنید!

منتخب

جدید

بروزرسانی

Folowbazar – فالووبازار برنامه ای کاربردی برای افزایش فالوو، لایک و ویو اینستاگرام است که به تازگی توسط گروه طراحان نگاه تازه برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی منتشر شده است. این برنامه بدون داشتن پیچیدگی خاص و بدون لاگین کردن در اینستاگرام امکان افزایش فالوورهای اینستاگرام، لایک عکس های اینستاگرام و ویو فیلم های اینستاگرام را به شما میدهید. انواع فالوورهای ایرانی و واقعی، فالوورهای خارجی، لایک ایرانی، لایک خارجی و ویو فیلم در این برنامه در دسترس است که شما میتوانید بسته به نیاز خود یکی از این سرویس ها را انتخاب کنید و در سریعترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت کنید. قیمت های دراین برنامه بسیار مناسبتر از سایت ها و برنامه های دیگر است. میتوانید قیمت ها و سرویس ها را مقایسه کنید.

برنامه فالووبازار Folowbazar بسیار ساده و کاربردی میباشد. شما کافی ست در ابتدای برنامه ثبت نام کنید و آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید. سپس وارد یکی از بخش های درخواست فالوور یا درخواست لایک و درخواست ویو شوید و بسته مورد را انتخاب کنید. بعداز پرداخت بلافاصله سفارش شما وارد مرحله اجرایی میشود. امکان پیگیری سفارشات قبلی، درخواست پشتیبانی به طور مستقیم از داخل برنامه و تغییر ایدی اینستاگرام بدون ثبت نام مجدد در فالووبازار مهیاست. پیشنهاد میکنیم این برنامه را دریافت کنید. قطعا از قیمت های این برنامه شگفت زده خواهید شد.

جعبه دانلود

برای حذف لایسنس برنامه ها (در صورت نیاز) از Lucky Patcher استفاده کنید.

فروشگاه گوگل پلی را می توانید از Google Play Store Modded دانلود کنید.

کاربران این پست ها را نیز مشاهده کردند

منتخب

جدید

بروزرسانی

منتخب

جدید

بروزرسانی

منتخب

جدید

بروزرسانی

ارسال نظر

دیدگاه های کاربران

دسته بندی ها

مطالب بر اساس

جدیدترین ها

پر بیننده ترین ها

منتخب اندرویدینه

آموزش اندروید