HDR FX Photo Editor Pro v1.7.3 APK – Androiddepo – New Inception-2017

HDR FX Photo Editor Pro v1.7.3 APK

HDR FX Photo Editor Pro ile bir çok fotoğraf sitesinde görüpte hayranı olduğunuz HDR görünümü elde etmek artık çok kolay.Uygulama içerisindeki ayarları doğru bir şekilde yapabilirseniz mükemmel HDR etkisi alabilirsiniz. Fotoğraflarınız profesyonellerce hazırlanmış HDR fotoğraflarla aynı olacaktır. Ayrıca ufak tefek dokunuşlarla da dramatik görünüşler kazandırarak siyah-beyaz efektler de verebilirsiniz.

Ayrıca HDR FX Photo Editor Pro ile sepya seçenekleri de sunar.HDR evektleri dışında fotoğraflarınızda eğrileştirme işlemleri de yapabilirsiniz. Ünlü masaüstü fotoğraf uygulamalarının araçları ile aynı araçları sağladıklarını iddia ediyor uygulama yapımcıları.

Tek tıklama ile fotoğraflarınıza daha önceden tanımlanmış 50 farklı HDR efekti uygulayabilirsiniz.Kullandığınız efektin üzerinde de değişiklikler yapmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk olarak efekti fotoğrafınıza uygulamak ve sonrasında da parametreleri değiştirmek.

Uygulamanın PRO sürümünde tam çözünürlük sağlama,kırmızı-yeşil-mavi kanal eğirsi ayarlayabilme,kırpma işlemi özelliklerinin yanında reklamsız olması da cabasıdır.

Özellikleri;

Güncellenen Sürüm (5 Ağustos 2016)

Desteklenen Android Sürümü: Android 2.2 ve üzeri

, , , , , ,

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi

Leave a Reply

Your email address will not be published.