Space Z Icon Pack Theme v1.1.8 Apk – Androiddepo – İnception 2017

Space Z Icon Pack Theme v1.1.8 Apk

Space Z Icon Pack Theme, Space Z simgelerinin tasarımının ardındaki temel kavram, ışık bir nesneye düştüğünde gölgenin efektini çoğaltmaktır. Işık kaynağı sağ üst köşeye yerleştirilerek uzun süreli gölgeler üretilmiştir. Parlak ve canlı renklerle gerçek dünya efekti vermek üzere özenle hazırlanmış bir ikon paketi.

Özellikleri;

Desteklenen Launcher’lar: Action Launcher,Adw Launcher,Apex Launcher,Atom Launcher,Aviate Launcher,Cyanogenmod Theme Engine,Epic Launcher,Holo Launcher,Inspire Launcher,KK Launcher,L Launcher,LG Home,Lucid Launcher,Mini Launcher,Nemus Launcher,Next Launcher,Nine Launcher,Nova Launcher,S Launcher,Smart Launcher,Solo Launcher,Themer,Unicon ( Icon themer ) & XGELS,Xperia Home,Dodol Launcher (Launcher ayarlarından uygula)

NOT: Bu simge paketini kullanabilmeniz için desteklenen launcher’lardan birini kullanıyor olmanı gerekiyor. Ayrıca laucher’ınız var ve ikon paketini aktifleştimek isterseniz de launcher’ın tema/simge ayarlarından uygulamanız gerekmektedir.

Desteklenen Android Sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

, , , , , , , , , , ,

Spheroid Icon uygulaması ile yine birbirinden güzel, özenle tasarlanmış muhteşem bir ikon paketine sahip olacaksınız.Hiç…

MATERIALISTIK ICON PACK sitemizdeki istatistikleri kontrol ettiğimde en çok indirilen uygulamalar arasında yerini almış durumda….

Lenyo Icons, yine mükemmel bir şekilde tasarlanmış birbirinden farklı ve birbirinden farklı kombinasyonlara sahip ikon…

Pixel Dark Icon Pack, cihazına farklı görünüm vermeyi sevenler için geliştirilmiş pixel tarzında tasarlanmış siyah…

Sunnies Icon pack, yaz geliyor. İnsanların içi kıpır kıpır. Hal böyle iken bu kıpırtıyı heryerde…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi