10اندروید – برچسب دانلود فایل های تورنت در اندروید

– Torrent App نرم افزاری برای مدیریت فایل های تورنت و دانلود این فایل ها از طریق گوشی و تبلت اندرویدی است. نرم افزار دارای محیط طراحی شده ساده ای است و به راحتی می توان با بخش های مختلف آن آشنا شد شما می توانید فایل های تورنت خود را در این نرم افزار لیست کنید و بطور مرتب با سرعت بالا برای دانلود قرار دهید. دو پوسته روشن و تاریک، امکان جستجوی تورنت اجرای تورنت از مرورگر، اضافه کردن تورنت از فایل، انتخاب پوشه دانلود، دانلود همزمان چند فایل، محدود کردن سرعت دانلود در اینترنت واف فای، امکان pause کردن و پشتیبانی دانلود فایل های حجیم از امکانات این نرم افزار است.

نام نرم افزار برای دریافت آخرین فایل های تورنت منتشر شده است. نرم افزار به دیتابیسی عظیم از فایل های تورنت قدیمی و جدید منتشر شده، دسترسی دارد و امکان دریافت این فایل ها بطور مستقیم را به شما می دهد. فایل تورنت دریافت شده را می توانید با نرم افزار دانلود تورنت اندروید بطور مستقیم در گوشی/تبلت خود دانلود کنید نرم افزار دارای دسته بندی دقیقی بوده و آخرین فایل های تورنت فیلم، بازی، نرم افزار، موزیک و… را در اختیار شما قرار می دهد.

نرم افزار برای جستجوی فایل های تورنت و دانلود آن ها در اندروید است نرم افزار از ظاهر خوبی برخوردار نیست! ولی جستجوی تقریباً خوبی دارد و امکان دریافت فایل های تورنت را در دستگاه های اندرویدی فراهم می آورد به گفته سازندگان، نرم افزار از نهایت سرعت اینترنت شما برای دانلود استفاده می کند و هیچ محدودیتی در دانلود فایل های تورنت توسط این نرم افزار وجود ندارد نرم افزار فایل های یافته شده را همراه با تصویر برای شما به نمایش در می آورد و شما می توانید میزان حجم و سایر اطلاعات فایل ها را قبل از دانلود مشاهده کنید.

Read More Post