10اندروید – برچسب نرم افزار توییتر اندروید

با استفاده از نرم افزار

می توانید به توییتر و امکانات آن در محیطی جدید دسترسی داشته باشید. نرم افزار دارای محیط طراحی شده ساده با ۱۲ پوسته است و شما می توانید به راحتی وارد صفحه پروفایل خود در توییتر شوید، توییت ارسال کنید و توییت های دوستانتان را بخوانید به مدیریت پروفایل خود بپردازید، بر روی تصاویر خود افکت اعمال کنید و آن ها را به اشتراک بگذارید و…

نرم افزار همچنین دارای ویجت اختصاصی در سایز های مختلف است که می توانید در هوم اسکرین گوشی یا تبلت خود استفاده نمایید.

نسخه جدیدی از نرم افزار رسمی شبکه اجتماعی توییتر برای گوشی و تبلت های اندرویدی است. با نصب این نرم افزار شما می توانید به حساب کاربردی خود در توییتر دسترسی داشته باشید و هر زمان که خواستید توییت ارسال کنید و توییت دوستان خود را بخوانید نرم افزار دارای محیط طراحی شده ساده و زیبایی است و دسترسی شما را به تمامی امکانات توییتر فراهم می کند. همچنین در این نرم افزار شما می توانید تصاویر خود را قبل از اشتراک گذاری ویرایش کنید و افکت های زیبایی بر روی آن ها اعمال کنید.

نام نرم افزار رسمی شبکه اجتماعی توییتر برای سیستم عامل اندروید است توسط این نرم افزار شما می توانید به حساب کاربری خود در توییتر دسترسی داشته باشید و به مطالعه توییت های دوستان خود بپردازید و خود نیز توییت ارسال کنید نرم افزار از طراحی خوبی برخودار است و به راحتی قادر به نمایش ویدئو و تصاویر اشتراک گذاشته شده توسط کاربران است در نسخه جدید این نرم افزار امکانات ویرایش تصاویر (قبل از اشتراک گذاری) اضافه شده است که شما می توانید به تصاویر خود افکت های زیبایی دهید و سپس آن را به اشتراک بگذارید.

نرم افزار رسمی شبکه اجتماعی توییتر برای اندروید است توسط این نرم افزار می توانید به حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر دسترسی داشته باشید نرم افزار همانند محیط کاربری شما در کامپیوتر است و تمامی منو ها در نسخه اندرویدی این نرم افزار نیز وجود دارد نرم افزار بروز رسانی لحظه ای را بصورت خودکار انجام می دهد و جدیدترین توییت ها در حساب کاربری شما به ترتیب به نمایش در می‌آیند و  و شما نیز می توانید برای دوستان خود یا بصورت عادی در پروفایل خود توییت ارسال کنید و یا تصاویر خود را به اشتراک بگذارید.