Yorgan Yıkama ve Yatak Yıkama – A Halı Servisi – G.Antep Yorgan Yıkama

Sektördeki en güçlü ve son teknoloji yatak yıkama temizleme makinelerimiz ile ev veya işyerine(otel-yurt vb.) gelip evde halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Evde yıkama firması olarak başka hiçbir kimsenin firmanın ulaşamadığı üstün sonuçlar elde ederiz. Konusunda uzman ekiplerimiz

evinize gelip ortalama çift kişilik bir yatak yıkama işlemini 1 saat içerisinde bitirip sizlere sağlıklı bir yatak bırakırız. Yatak yıkandıktan sonra ortalama 4-5 saat içerisinde tamamen kurur ve tekrar uyumaya müsait hale gelir.

Özel programlı makinalarda yorgan ve battaniyelerniz yıkanmaktadır.Yıkama öncesinde mutlaka varsa lekelere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır.Yıkama işleminde sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçer. Yıkama işlemi bittikten sonra tozlanma olmaması için hijyenik ve kapalı kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanıp ürününüz kontrol işlemlerinden geçerek paketlenir ve

teslim edilir.

İletişim Numaramız

0554 147 45 45Want create site? Find

and plugins.

Yorgan yıkama ve yatak yıkamada bir numara

.Sektördeki en güçlü ve son

yatak yıkama temizleme makinelerimiz ile.

ev veya işyerine(otel-yurt vb.) gelip evde halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Evde yıkama firması olarak başka hiçbir kimsenin firmanın ulaşamadığı üstün sonuçlar elde ederiz.

Konusunda uzman ekiplerimiz evinize gelip ortalama çift kişilik bir yatak yıkama .işlemini 1 saat içerisinde bitirip sizlere sağlıklı bir yatak bırakırız. Yatak yıkandıktan sonra ortalama 4-5 saat içerisinde tamamen kurur ve tekrar uyumaya müsait hale gelir.

Özel programlı makinalarda yorgan ve battaniyelerniz yıkanmaktadır.Yıkama öncesinde mutlaka varsa lekelere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır.

Yıkama işleminde sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçer.

Yıkama işlemi bittikten sonra tozlanma olmaması için hijyenik ve kapalı kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanıp.

ürününüz kontrol işlemlerinden geçerek paketlenir ve teslim edilir.

antep Halı Yıkama, antep perde yıkama, antep stor perde yıkama , antep zebra perde yıkama , antep tül yıkama , antep ipek perde yıkama , antep keten perde yıkama

A halı sevisi olarak antep ve çevresinde birçok hizmet vermekteyiz.bunların en başında halı yıkama gelmektedir.halı yıkama konusunda cok titiz calışan a halı servisi antep halı yıkama diyince akla geen ilk firmadır.

Antep halı yıkama , antep cami halısı yıkama , antep toplantı salonu temizliği ve antep villa temizliği yapılmaktadır.

Gaziantep perde yıkama

gaziantep halı yıkama , gaziantep cami halısı yıkama , gaziantep toplantı salonu temizliği ve gaziantep villa temizliği yapılmaktadır.

gaziantep koltuk yıkama , gaziantep sinema koltuğu , gaziantep yatak yıkama ve gaziantep yorgan yıkama , gaziantep toplantı salonu koltuğu temizleme hizmetleri yapılmaktadır.

antep koltuk yıkama , antep sinema koltuğu , antep yatak yıkama ve antep yorgan yıkama , antep toplantı salonu koltuğu temizleme hizmetleri yapılmaktadır.

Müşterilerimizin ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları olan perdelerinizin yıkanması konusunda da titizlikle çalışmaktayız.

Yorgan Yıkama

Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi üst düzey disiplin ve sınırsız müşteri memnuniyeti prensiblerini ilke edinerek gerçekleştirmekteyiz.

Tül,fon,stor perde, zebra stor perde gerekse diğer tüm türdeki perdelerinizi firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz.

A-Halı Servisi özellikle stor perde, jaluzi perde ve kumaş tül perdeler olmak üzere son derece profesyonel kadroya sahip olan firması Gaziantep ilinde Gaziantep’in her semtine ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır.

A-Halı Servisi olarak servis personellerimiz perdelerinizi yerinde ölçerek teslim almadan önce müşterilerimize fiyat bilgisi ve teslim tarihi bilgisini verdikten sonra emanet fişi ile perdeleri teslim almaktadır.

Firmamıza getirilen perdeler çeşitlerine ve kumaşın türlerine göre ayrılarak yıkama işlemi başlatılır. A-Halı Servisi olarak dikkat ettiğimiz bir konu da perdenin kumaş hassasiyetine göre yıkama veya kuru sistem temizleme işleminin yapılmasıdır.

antep cafetarya temizliği , antep kafeterya temizliği , antep kafe temizliği , antep caf temizlliği

gaziantep cafetarya temizliği , gaziantep kafeterya temizliği , gaziantep kafe temizliği , gaziantep caf temizlliği

gaziantep cafetarya koltuk temizliği , gaziantep kafeterya koltuk temizliği , gaziantep kafe koltuk

temizliği , gaziantep cafe koltuk temizlliği

antep cafetarya koltuk

temizliği , antep kafeterya koltuk

temizliği , antep kafe koltuk

temizliği , antep cafe koltuk

temizliği

antep sineme koltuk

temizliği , antep sinema

koltuk

temizliği , antep sieme koltuk

temizliği , antep sinem koltuk

temizliği

gaziantep sineme koltuk

temizliği , gaziantep sinema

koltuk

temizliği , gaziantep sieme koltuk

temizliği , gaziantep sinem koltuk

temizliği

gaziantep yorgan yıkama , gaziantep yorgan yikama , gaziantep

, gaziantep yatak yıkama , gaziantep battaniye yıkama

antep yorgan yıkama , antep yorgan yikama ,

antep yatak yıkama , antep battaniye yıkama

Did you find apk for android? You can find new

and apps.

Aly Chiman

Aly Chiman is a Blogger & Reporter at AlyChiTech.com which covers a wide variety of topics from local news from digital world fashion and beauty . AlyChiTech covers the top notch content from the around the world covering a wide variety of topics. Aly is currently studying BS Mass Communication at University.